Vdes Cima

Ai nuk ka vdekur ky ishte nje lajm qe po sillet ne rrjete sociale qe bejn mashtrime ,ai eshte humoristi me i dashur tek ne i urojm shendet.

Aktori dhe humoristi njihet për shumë role dhe skeçe të cilat flasin shumë dhe mbajnë në vete një histori, sidomos kur ai luante me ‘Treshi Përsheshi’ e situata në Kosovë ishte aq e rënd nën okupimin serb,

 

dhe e vetmja dritare argëtimi, dhe ku nëpërmjet humorit të tyre shpesh pasqyronin situatën e vendit ku njerëzit u përballnin me shumë raste te dhunës dhe maltretimit nga regjimi serb, shkruan Kosovarja